П'ять правил пошуку роботи:

  1. Скласти невеличке, грамотне резюме. Не полінуйтеся його кілька разів перечитати. Погодьтеся, слово "різюме" не додасть вам ваги в очах майбутнього роботодавця, а довгий, докладний перелік ваших досягнень, швидше за все, його втомить або, ще гірше, дасть йому підставу думати, що ви вирішили приписати собі якісь заслуги і досягнення. Невелике прикрашання свого резюме допускається. Однак не варто приписувати собі "знання п'яти іноземних мов" і три вищі освіти. Все це легко перевірити на співбесіді.
  2. Розішліть резюме за адресами служб HR компаній, які вас цікавять. Надсилайте резюме відразу тільки на одну адресу. Ні в якому разі не ставте в копію адреси інших компаній. Це буде виглядати так, як ніби вам все одно, де працювати.
  3. Ніколи не відправляйте резюме без супровідного листа. Постарайтеся писати листа так, щоб той, хто  його прочитає, чітко усвідомлював, що воно адресовано особисто йому.
  4. Передзвоніть за вказаними телефонами і поцікавтеся, чи отримали вони ваш лист, і коли вам слід очікувати відповіді. Ввічливо запитаєте, з ким ви говорите і запишіть його ім'я. Наступного разу ви уникните незручної ситуації, коли потрібно пояснювати, хто ви такий і з якого приводу телефонуєте.
  5. Якщо вас запросили на співбесіду - не запізнюйтесь і постарайтеся вести себе природно. Однак дану пораду не варто сприймати буквально. Наприклад, якщо ваш природний образ - рвані джинси і розтягнута футболка, йти в такому одязі на співбесіду, наприклад, у банк, просто нерозумно. Варто також не перестаратися з зовнішнім виглядом - дуже висока шпилька, надмірний макіяж, безліч прикрас можуть стати хорошим пропуском тільки в шоу-бізнес.

Співбесіда і кастинги очікують кожного претендента. Саме на співбесіді роботодавець або представник рекламного агентства вирішує, чи підходите ви для реклами продукції чи ні. Тому до співбесіди потрібно підготуватися ретельно. 

Картинки по запросу робота

Детальніше: Як пройти співбесіду

Татаринцева Анастасія Максимівна, учениця 10 класу,

Херсонська спеціалізована школа №30.

Абрамова Галина В’ячеславівна, вчитель економіки,

Херсонська спеціалізована школа №30.

СТАН ТА ПРОБЛЕМИ РИНКУ ПРАЦІ НЕПОВНОЛІТНІХ В УКРАЇНІ

Сьогодні молоде покоління піклується про пошук роботи набагато більше, ніж їх

однолітки, які вступали у доросле життя ще десять років тому. У той же час, частка підлітків у

складі робочої сили на офіційному ринку праці залишається досить незначною.

Детальніше: Конференція щодо зайнятості підлітків

Заробляти можна в будь-якому віці!

В інтернеті хочуть заробляти всі, але ніяких бар'єрів для людей немає. 

В якій країні б ви не проживали, ким би не працювали, наскільки добре не розбирався б у комп'ютерах та Інтернеті, а також незалежно від вашого віку, ви можете почати працювати в мережі і отримувати чесні гроші. 

Детальніше: Як заробити в 14 років?

«Які правила прийняття на роботу повинен знати кожен?»

I етап: Подання документів для прийняття на роботу

II етап: Оформлення працівника 

III етап: Прийняття на роботу працівника та його реєстрація

 

Детальніше: Правила прийняття на роботу

Авторизація