Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Співбесіда і кастинги очікують кожного претендента. Саме на співбесіді роботодавець або представник рекламного агентства вирішує, чи підходите ви для реклами продукції чи ні. Тому до співбесіди потрібно підготуватися ретельно. 

Картинки по запросу робота

Зазвичай замовник бажає бачити в лавах промоутерів своєї продукції молодих людей у ??віці від 18 до 25 років. Ці рамки не суворі і можливість влаштуватися на подібну приработку є в багатьох. Але, найчастіше, промоутерами працюють студенти. Їх цілком влаштовує і вільний графік, і тимчасовий характер роботи. 
Якщо ви старше 16 років, у вас є паспорт, то можна сміливо робити спроби влаштуватися промоутером. 
зовнішність. Скромний класичний манікюр, природний макіяж, доглянута шкіра, відсутність триденної щетини (для хлопців), чистий одяг (класичний стиль) - це обов'язково! Найголовніше ваша зброя на співбесіді - свою мову і ваша усмішка. Слідкуйте, щоб мова була грамотною (без слів-паразитів на зразок «еее» або «млинець»), голос приємним, і постійно посміхайтеся. 
Можливо, вас попросять заповнити коротку анкету і вказати паспортні дані, тому візьміть з собою паспорт. 
Особливості буднів промоутера 
Після співбесіди вас, швидше за все, запросять на тренінг. У залежності від масштабів акції, тренінг може тривати від 2 годин до 3-5 днів. За цей час вам детально розкажуть про продукцію, яку мають рекламувати, про місця і нюанси проведення акції. В ідеалі після такого навчання, ви зможете відрізнити цільового покупця, зацікавити його товаром, розповісти про продукцію, відповісти на запитання співрозмовника, вручити промо матеріали. Це вимоги до учасника середньостатистичного заходи. 
Зазвичай з промоутером ніхто ніяких письмових угод і договорів не укладає (винятком є широкомасштабні та тривалі акції). Тому момент оплати уточнюйте відразу. А також постарайтеся не мати справ з агентствами, які мають погану репутацію. 
Отже, ви пройшли навчання і в час Х повинні вийти на «робоче місце». Будьте готові до того, що 3-6 годин проведете на ногах (якщо дозволено, одягайте тільки зручне взуття). Перерви на «покурити» зазвичай не вітаються, перекусити, як правило, не вдається. Вас буде постійно контролювати супервайзер або координатор, тому настрій має бути на 100% віддачу. В іншому випадку вас можуть оштрафувати за пасивну поведінку. 

Авторизація