Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Професійно-технічна освіта спрямована на забезпечення необхідними знаннями громадян в галузі їх професійної діяльності, а також на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації. Система такої освіти складається з професійно-технічних навчальних закладів, наукових, навчально-виробничих, культурно-освітніх, фізкультурно-оздоровчих, різних підприємств, установ та організацій, які забезпечують професійну підготовку кадрів. 

Розділ професійно-технічної освіти складається з: 

Професійно-технічна освіта має три ступені атестації:

  1. Навчання за першого рівня атестації відбувається в пришвидшеному режимі шляхом надання всіх необхідних вмінь та навичок для простих за своєю діяльністю професій. До таких відносять: навчальні курси, професійні школи, лекторії, автомобільні навчальні комбінати і т.п.. Навчання завершується кваліфікаційною атестацією й учневі присвоюється звання "кваліфікованого робітника" з того чи іншого розряду чи категорії. Цей тип освіти не вимагає від учня базової освіти, а термін навчання не перевищує 1 року. 
  2. Другий рівень атестації - це професії різних галузей економіки. Він вимагає від слухачів базової загальної середньої освіти. До таких закладів належать училища необхідного профілю, училища-заводи, виробничі центри, навчальні центри, тощо. По закінченню навчання учням присвоюється кваліфікація робітника та видається диплом.
  3. Третій рівень вимагає від слухачів повної загальної середньої освіти, так як це спеціальності різних галузей економіки, які потребують виконання складних виробничих операцій та продуктивних дій. До таких закладів відносяться різні вищі професійні технічні училища, центри підготовки та перепідготовки студентів та ін.. Термін навчання не перевищує 2 роки. Випускникам видається диплом кваліфікованого молодшого спеціаліста.

Авторизація