Шаблоны Joomla 3 тут

 

 Пригадайте, адже ви не раз бачили молодих людей у метро, що роздають рекламні буклети, або дівчат  чи хлопці у супермаркеті, чемно запрошують дегустувати ковбасу або сир. Це промоутери - спеціально підібрані люди, які просувають якийсь товар або послугу безпосередньо в місцях його реалізації. Пригадайте, адже ви не раз бачили молодих людей у метро, що роздають рекламні буклети, або дівчат у супермаркеті, чемно запрошують дегустувати ковбасу або сир. Так, це й були промоутери - спеціально підібрані люди, які просувають якийсь товар або послугу безпосередньо в місцях його реалізації. 
Промоутери працюють за чітко визначеною схемою і з'являються «в потрібний час у потрібному місці». Зазвичай акції проводяться у вихідні дні або в будні ввечері. Місце підбирається людне, де, на думку замовника акції, максимально висока можливість зустріти цільового споживача. Але зараз не про це. Існують три шляхи пошуку роботи.

 

 Промоутер 

На які акції краще всього влаштовуватися? Щиро співчувала людям, вимушеним по 3 години стояти біля метро в мороз і роздавати листівки. А ще саме страшне - відпрацювати хоча б день у 10-кілограмовому костюмі хот-дога ... 
Найлегше працювати на рекламі соків, мінеральних вод, товарів гігієни чи дитячих товарів. Читачам Мірсоветов раджу уникати реклами алкогольної продукції (не уявляєте, з яким контингентом доводиться спілкуватися). А також промо-акцій різних пельменів, морозива, ковбас .
Заробляють промоутери по-різному. Початківці за годину роботи отримують від 3 до 5 доларів, досвідчені - від 10 доларів. Якщо ви берете участь у тривалій акції, є шанс на тиждень заробити сотню-другу доларів. Знову ж ціни залежать від щедрості агентства і замовника. Зміна триває звичайно від 3 до 6 годин. Ось примножте і думайте, чи потрібна вам така сума готівки. 
Кар'єрний ріст у промоутерів один - потрапити у солідне агентство, стати координатором або менеджером. Везе одиницям. Але в плані саморозвитку час, проведений на полі бою, так не минеться. Ви навчитеся грамотно спілкуватися з людьми, розбиратися в них, непомітно впливати на прийняті рішення. Та ще й на кишенькові витрати заробите!!!

 

НА ЗАМІТКУ

Вимоги до кандидатів на вакансію промоутера:
охайний зовнішній вигляд;
вміння спілкуватися з людьми;
комунікабельність;
знання асортименту своєї продукції.
Зарплата:
від 800 до 2000 грн на місяць.
Перспективи:
Через кілька років успішної роботи промоутер може "вирости" до супервайзера чи торгового агента, а далі, якщо пощастить, потрапити на керівну посаду.

Авторизація